Karel Beneš (1932-2021)
žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou i užitou grafikou, ilustrací, ex libris; z grafické tvorby převážně barevnou litografií a kamenorytinou; zastoupen v soukromých i veřejných sbírkách doma i v zahraničí; vytvořil 400 ex libris pro sběratele doma i v zahraničí; ilustroval přes 60 knih
Kubistická lampa Emila Králíčka
litografie, 1993, 13,5 x 9 cm, sign. UD KBeneš 93, pasparta, č. 50/200
žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 280891
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2024 18:00
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID4**2
Historie příhozu