Milan Erazim (1946)
žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; 1985 - 1988 pracoval ve výtvarné redakci Lidového nakladatelství; první samostatnou výstavu měl v Galerii mladých v Mánesu v Praze, poté se účastnil řady výstav doma i v zahraničí; věnuje se volné grafice, ilustraci a kresbě; četná je drobná grafika, zaměřil se na známkovou tvorbu a volnou kresbu; z grafických technik si oblíbil hlavně barevnou litografii, dřevoryt, suchou jehlu (často s akvatintou); kombinovanou techniku a lept; v ilustraci se zaměřil na klasickou a dobrodružnou literaturu pro mládež; ve volné grafice je středem jeho zájmu člověk v moderním světě vědy a techniky
Diskobolos
litografie, 1992, 12,5 x 10 cm, sign. PD M. Erazim, pasparta, č. 28/60, pasparta poškozena
žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 280883
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:07
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**6
Historie příhozu