Krajina s domem
olej, karton, 8,5 x 6,8 cm, sign. PD, rám
ID: 280854
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:18
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
ID: 280854
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)