Zimní vesnice
litografie, akvarel, 1955, 14,2 x 22,5 cm, sign. PD Cyril Chramosta, pasparta, mírně zažloutlý papír, pasparta mírně zašlá
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 280842
Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 18:18
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**0 History of bids