Ves v lese
litografie, 1935, 23,5 x 18 cm, sign. Aug. Mervard 35., rám, zažloutlý papír, rám mírně poničen
žák prof. F. Hrachovce a A. Balána, člen SVUM v Hodoníně
ID: 280840
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:36
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu