Mojžíšův keř
olej, akryl, plátno, 2023, 30 x 36 cm, monogr. LD AK 23, vzadu autorem popsáno
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 280772
Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 02. 2024 16:38
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids