Mojžíšův keř
olej, akryl, plátno, 2023, 30 x 36 cm, monogr. LD AK 23, vzadu autorem popsáno
ID: 280772
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2024 16:38
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)