Zelená pláň
olej, plátno, 2023, 30 x 30 cm, monogr. PD AK 23, vzadu autorem popsáno
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 280771
Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 02. 2024 16:36
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids