Ze Střeleckého ostrova
litografie, 21,2 x 15 cm, sign. PD Karel Müller, č. 33/120
žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
ID: 280766
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2024 16:26
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu