Tři kříže
litografie, 14,1 x 8,9 cm, PD značeno na kameni Karel Müller
žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
ID: 280760
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 05. 2024 17:22
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)