Koupání u Apollonova chrámu
litografie, 1953, 29,3 x 41,5 cm, sign. PD R. Gajdoš 1953
žák prof. Švabinského na AVU v Praze
ID: 280749
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:02
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu