V Beskydech
litografie, 22 x 41 cm, sign. DU L. Majer, při okrajích pokrčený papír
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 280746
Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 05. 2024 17:00
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids