V Beskydech
litografie, 22 x 41 cm, sign. DU L. Majer, při okrajích pokrčený papír
ID: 280746
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 05. 2024 17:00
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)