Muzeum v Opavě
litografie, 1997, 19,8 x 16,2 cm, sign. DU Jiří Bouda 97
ID: 280708
Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:46
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)