Kostel Narození Panny Marie v Písku
litografie, 1972, 22,3 x 15,6 cm, sign. PD Jiří Bouda 72
ID: 280706
Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:42
Aktuální cena: 1.320 CZK (55 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu