Bertramka
litografie, 1991, 7,6 x 15 cm, sign. PD Jiří Bouda 91, autorský tisk
ID: 280704
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:44
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)