Pohled na Strahovský klášter
litografie, 1999, 6,6 x 15,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 99
ID: 280703
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:39
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu