Pomník Josefa Mánesa
litografie, 1983, 13 x 8 cm, sign. DU Jiří Bouda 83
ID: 280700
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:30
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)