Jiří Bouda (1934-2015)
PF 1973
litografie, 1972, 12,8 x 8,9 cm, sign. PD Jiří Bouda 72
ID: 280699
Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:28
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID7**4
Historie příhozu