2x Exlibris Marie Mazáčová
litografie, 1985; 1988, 10,2 x 4,2 cm, sign. DU Jiří Bouda 85, 88
ID: 280693
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:16
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)