Motorová lokomotiva
litografie, 1996, 9,2 x 17,2 cm, sign. PD Jiří Bouda 96, č. 92/200
ID: 280692
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:17
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)