Zlatý skarabeus
litografie, 15,8 x 9,2 cm, sign. DU Liesler
ID: 280687
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 05. 2024 16:08
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)