Sběratel umění
litografie, 1979, 13,7 x 20 cm, sign. PD Emil Kotrba 1979
žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 280685
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:00
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)