Tři králové
litografie, 1978, 13,5 x 19,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1978, č. 170/200
žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 280684
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:58
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)