litografie, 1977, 12,1 x 7,7 cm, sign. DU O. Kulhánek 77
žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 280681
Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:52
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu