Karel Beneš (1932-2021)
žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou i užitou grafikou, ilustrací, ex libris; z grafické tvorby převážně barevnou litografií a kamenorytinou; zastoupen v soukromých i veřejných sbírkách doma i v zahraničí; vytvořil 400 ex libris pro sběratele doma i v zahraničí; ilustroval přes 60 knih
Chrudim
litografie, 1999, 18 x 15,8 cm, sign. DU KBeneš 99, č. 53/130
žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 280662
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:14
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID8**1
Historie příhozu