Karel Beneš (1932-2021)
žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou i užitou grafikou, ilustrací, ex libris; z grafické tvorby převážně barevnou litografií a kamenorytinou; zastoupen v soukromých i veřejných sbírkách doma i v zahraničí; vytvořil 400 ex libris pro sběratele doma i v zahraničí; ilustroval přes 60 knih
Akt (Exlibris Ing. Jan Langhammer)
litografie, 1995, 11,4 x 9,1 cm, sign. DU KBeneš 95, č. 90/200
žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 280660
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:10
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**6
Historie příhozu