Karel Beneš (1932-2021)
žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou i užitou grafikou, ilustrací, ex libris; z grafické tvorby převážně barevnou litografií a kamenorytinou; zastoupen v soukromých i veřejných sbírkách doma i v zahraničí; vytvořil 400 ex libris pro sběratele doma i v zahraničí; ilustroval přes 60 knih
Kotěrova vodárenská věž v Praze-Michli
litografie, 1997, 13,9 x 8,9 cm, sign. DU KBeneš 97, č. 132/200
žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 280658
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:06
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID2**1
Historie příhozu