Ex libris Mája Hanová
litografie, 1994, 13 x 10,5 cm, sign. PD Benešová, 55/200
ID: 280266
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:05
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu