Vystoupení
litografie, 1993, 14,8 x 10 cm, sign. PD Eva Natus-Šalamounová , 163/200
ID: 280262
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:31
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)