Rozbité sochy
litografie, 11,3 x 7 cm, sign. PD Kavan Jaroslav, 163/200
ID: 280256
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:15
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu