Exlibris M. Horníček
litografie, 1979, 8 x 9,5 cm, sign. PD Liesler 79
ID: 280234
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:26
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu