Posel
litografie, 1991, 72,5 x 56 cm, sign. PD A. Lamr 91, č. 50/100
ID: 280123
Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 17:49
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)