Pohled ze Střeleckého ostrova
litografie, 1956, 29,4 x 40,9 cm, sign. PD VlasHofman 1956, autorský tisk, při dolním okraji mimo tisk natržený papír
studium na UMPRUM, žák prof. Pukla na AVU v Praze
ID: 279832
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2024 18:19
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)