olej, karton, 15 x 19 cm, sign. LD F. Sádovský, rám
ID: 279830
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:54
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
ID: 279830
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)