Loučení navždy
olej, plátno, 2022, 40 x 30 cm, monogr. LD AK 22, vzadu popsáno autorem
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 279808
Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2024 16:07
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids