Pražská architektura
litografie, 1976, 31 x 21,7 cm, sign. PD J. Říha 76, a.t., lehce zažloutlý pappír, u levého okraje pár drobných teček
Antiqari.at Radhošťská
ID: 279632
Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 21:38
Aktuální cena: 170 CZK (8 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu