Václavské náměstí
litografie, 37 x 26,5 cm, sign. PD Ed. Milém, horní a spodní okraj papíru pokrčený a mírně ztmavnutý
Antiqari.at Radhošťská
žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar
ID: 279629
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 21:32
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)