Hrozny
litografie, 1976, 12,9 x 12,9 cm, sign. PD P. Lisý - 76, č. 67/200
studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU
ID: 279615
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2023 18:13
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu