Květiny a motýl
litografie, 1973, 18,5 x 12,5 cm, sign. PD P. Lisý - 73
studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU
ID: 279613
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2023 18:15
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)