Strom 2
litografie, 18,5 x 12,3 cm, sign. PD P. Lisý , č. 98/150
ID: 279612
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2023 18:16
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
ID: 279612
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)