Postva mezi dvěřma
litografie , 12,2 x 8,6 cm, sign. PD Viktoe Polášek
ID: 279604
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:37
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu