Odraz v zrcadle ve tvaru oka
litografie, 12,3 x 9 cm, sign. PD J. Kaiser
ID: 279596
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:11
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu