Dalmatýn
litografie, 1961, 12,3 x 8,6 cm, sign. PD Emil Kotrba 61
žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 279586
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:22
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)