Pražské věže
litografie, 1981, 18 x 10 cm, sign. PD Mácha 81, č. 30/175
ID: 279520
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2023 18:30
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu