Cyril Chramosta (1908-1990)
V r. 1937 působil jako stavitel. Po celý svůj život žil převážně v Praze, ale neustále se vracel na chalupu do rodného Husince, ve 30. a 40. letech 20. stol. působil v Březnici, od pol. 50. let navštěvoval také Mělnicko, svůj provizorní ateliér měl v Obříství.
Vytvořil rozsáhlý soubor obrazů s tématikou rybníků či rybářů.
autodidakt
také působil jako grafik
Rybolov
litografie, 13,5 x 38,5 cm, sign. PD C. Chramosta, č. 18/100
žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze
ID: 279514
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2023 18:05
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID7**2
Historie příhozu