Zima
pastel, litografie, 1996, 17 x 13,3 cm, sign. LD Št 96, na zadní straně autorovo vánoční přání
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 279509
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2023 19:06
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids