Zima
pastel, litografie, 1996, 17 x 13,3 cm, sign. LD Št 96, na zadní straně autorovo vánoční přání
žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na VŠAPS ČVUT v Praze, spoluzakladatel humoristického časopisu Dikobraz
ID: 279509
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2023 19:06
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu