Tažný kůň
litografie, 18,5 x 27,5 cm, sign. LD Voj. Sedláček
ID: 279507
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2023 18:15
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu