Rotunda
litografie, 1976, 14,5 x 12,8 cm, sign. LD P. Lisý - 76, 50/200
studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU
ID: 279485
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2023 18:18
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)